La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

More Travel ile "İsim - Şehir - Ülke"


Farklı ve özgün olanın peşinden gitmeyi ilke edinen More Travel, “İsim – Şehir – Ülke” adında geliştirdiği yeni projesiyle heyecan uyandırıyor.

 “Kişiye özel tatil” mottosunun altını profesyonelce dolduran ve başından sonuna titizlikle düşünülmüş “özel tatiller” planlayan More Travel, 7 senedir kalitesinden ödün vermeden turizm sektöründeki yerini korumaya ve geliştirmeye devam ediyor. Egzotik adalardan Uzakdoğu’ya, Afrika’dan Kuzey ve Güney Amerika’ya çok geniş bir coğrafyada seçenekler sunarak, seyahatin “iz bırakan” anılara dönüşmesinde büyük rol oynuyor.

 

More Travel, bir ülkenin veya şehrin herkes tarafından bilinmeyen özel adreslerini, orada yaşamış ya da orayı tutkuyla anlatabilecek bir kişiyle keşfetmenin, gidilen yeri “gerçek” anlamda yaşamak ve hissetmek için eşsiz bir deneyim olduğu düşüncesinden yola çıkarak  “İsim – Şehir – Ülke” adı altında bir seyahat projesi başlattı.

 

Farklı ülkeleri farklı gözlerden göstermeyi amaç edinen More Travel, Serra Yılmaz ile Toskana, Ayhan Sicimoğlu ile Küba, Burhan Öçal ile Vietnam – Kamboçya gibi seyahatlerini gezginlerin ve seyahatseverlerin beğenisine sunuyor. Heyecan verici bu gezilerde, odak noktası olan isimlerin, seyahati kendi deneyim ve hikâyeleriyle şekillendirmesi ve sevdikleri restoran, sokak, kulüp veya gizli adreslerini paylaşmasıyla kendine özgü bir seyahat ruhu yaratılmış oluyor.

 

Gezi boyunca ünlü misafirle lezzeti ve sohbeti bol sofralar, müzik ve dans dolu geceler, internette bilgisine ulaşılamayacak deneyimler yaşamak, enteresan adresler, gizli geçitler keşfetmek isteyenlere More Travel kapılarını sonuna kadar açıyor.

 

 

İsim-Şehir-Ülke turları program detayları için 0212 292 12 16 yi arayabilirsiniz...