La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Oyun: Dur Bi Dakka!


Paso Tiyatro’nun, Apo Kaya’nın yazıp yönettiği oyunu “Dur Bi Dakka!”; konusu ve olay örgüsüyle, yeni yılda da kahkaha tufanı yaratmaya devam ediyor.

“Dur Bi Dakka!”

Paso Tiyatro’nun, Apo Kaya’nın yazıp yönettiği oyunu “Dur Bi Dakka!”; konusu ve olay örgüsüyle, yeni yılda da kahkaha tufanı yaratmaya devam ediyor. Derya Karadaş, Ebru Tekgündüz, Cengiz Okuyucu, Melina Özprodomos gibi genç oyuncuların rol aldığı fantastik komedi türündeki oyunda; izleyenler kahkahaya doyuyor.

Türkücü Salim Yavaş, bir meleğin hatasıyla vaktinden evvel ölmüştür. Öbür dünyada durum anlaşılınca, Salim itiraz eder, ancak meleklerin Salim’i geri gönderme çabaları sonuçsuz kalır. Çünkü Salim’i döven mafyalar öldüğünü anlayınca cesedi parçalara ayırıp yok etmişlerdir. Olayda bir de görgü şahidi olduğunu fark eden mafyalar, bu kişinin peşine düşüp, arabayla ezip kaçarlar. Görgü şahidi olan Ayhan Kara’nın bitkisel hayata girdiğini öğrenen melekler ise, bu hatalarını telafi etmek için Salim’in ruhunu, fişi çekilecek olan Ayhan’ın bedenine yerleştirmeye karar verirler. Onu öldürenlerden intikam almak ateşiyle başka bir bedene giren Salim’i bir sürpriz bekler...

Yer: Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Sahnesi

Tarih: 13 Ocak 2012, Cuma

Saat: 20.30

Adres: Ortaklar Cad. Bahçeler Sok. 20 Efe Han Mecidiyeköy / İstanbul