La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Konser: Robots in Disguise


İngiliz elektro-punk ikilisi Robots in Disguise, 28 Ocak Cumartesi akşamı saat 22.30’da Salon’un konuğu oluyor.

28 Ocak Cumartesi akşamı dans etmek isteyen müzikseverler, hareketli sahne şovlarıyla,  gitar soloları ve mükemmel bas partisyonlarıyla, Robots In Disguise’ın Salon’daki konserini kaçırmasın. Gitarda Dee Plume ve bas gitarda Sue Denim’den oluşan Robots in Disguise, 2004 yılında yayımladıkları kendi adlarını taşıyan ilk albümlerinin ardından gerçekleştirdikleri turneyle, Avrupa genelinde geniş yankı uyandırdı. Grubun ikinci albümü, Get Rid! 2005’te piyasaya çıktı. Bu albümle ünleri Amerika’ya kadar uzandı. Amerika’da hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi edindiler. Müzik kariyerlerinin yanı sıra The Mighty Bush adlı İngiliz tiyatro topluluğunun BBC2’de yayımlanan televizyon şovunda yer aldılar. We’re In The Music Biz adını taşıyan üçüncü albümleri ise 2008’de yayımlandı.

 

Grubun dördüncü albümü Happiness v Sadness 2011’de piyasaya çıktı.   2000’lerin başındaki electro-clash dalgasının temsilcisi olarak günümüze kadar gelebilmiş az sayıda gruptan biri olan Robots In Disguise’ın 2008 yılında yayımlanan albümü We’re In The Music Biz’in prodüktörlüğünü ünlü Sneaker Pimps ve IAMX gruplarının da beyni olan Chris Corner üstlendi. Robots in Disguise, 2008 yılında Phonem by Miller kapsamında da bir konser vererek festivalin en renkli ve hareketli gecelerinden birine imza atmıştı. Ayrıca, Ocak ayı etkinlik broşüründeki yaratıcı poster çalışmasıyla dikkat çeken Robots in Disguise görseli, Handan Tepe tarafından tasarlandı.   Robots in Disguise’ın müziğini sahneye taşıyacağı geceye izleyicileri DJ Hemi Behmoaras hazırlayacak.    

 

 

Yer: Salon (IKSV)

Tarih: 28 Ocak Cumartesi

Saat: 22:30

Adres:Salon İstanbul Kültür Sanat Vakfı

Nejat Eczacıbaşı Binası

Sadi Konuralp Caddesi No: 5, Şişhane

Fiyat: 35 TL (Ayakta), 25 TL (öğrenci)

 

Salon biletleri, Biletix satış kanalları ve Salon gişesinden satılıyor.

Salon gişesi Pazar günleri hariç her gün 10.00–18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.