La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Tiyatro: Shrek Müzikali - Çocuk Oyunu...


Kahramanımız Shrek bataklığında yalnız ve huzurlu bir hayat sürmektedir. Ta ki Pinokyo, Peter Pan, Çizmeli Kedi ve daha birçok masal kahramanı, Lord Farquaad tarafından bu topraklara gönderilene kadar. Herkes eski düzenine dönmek istemektedir. Ancak bunun tek yolu, bir ejderha tarafından korunmakta olan kuleden Prenses Fiona’yı kurtarmaktır. Bu tehlikeli yolculukta, sadık dostu Eşek’in Shrek’e katılmasıyla olaylar komik ve eğlenceli bir hal alır. Sürprizlerle dolu bu romantik macera.

Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 40. yıl kutlamaları çerçevesinde, Broadway ve West End’den sonra ilk kez Türkiye’de Mehmet Ergen tarafından sahneye konacak olan, Talimhane Tiyatrosu’nun ortak yapımcılığını üstlendiği Shrek Müzikali, canlı orkestrası, orijinal müziğin Türkçe uyarlamaları ve dans performanslarıyla 7’den 70’e tüm izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak bir müzikal komedi.

Shrek Müzikali Oscar’dan DreamWorks Animation film ödülünü kazanan hikaye ve karakterler üzerine kurulu eğlenceli ve harikulade yeni bir prodüksiyonla, tüm yeni şarkılariyla sevilen karaktelere can veriyor. Tüm şarkılar, danslar, karşı konulmaz macera karışımları, kahkaha ve romanslarla masallar dünyası tersine çevriliyor.

 

Beşiktaş Kültür Merkezi

Tarihler: 19 Mayıs 2012 Cumartesi ~ 09 Haziran 2012 Cumartesi - Saat: 12:00 19 Mayıs Saat: 12:00 ve 16:00 / 02-09 Haziran Saat: 12:00 ve 16:00

Adres: Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. No:75 Beşiktaş İstanbul