La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Elio Nişantaşı


1

2

3

Elio

İstanbul’un en gözde merkezlerinden Nişantaşı’na yeni bir soluk getirme hedefiyle yola çıkan Elio, 15 Mart 2011’de kalite ve lezzeti aynı mekanda arayanlara kapılarını açtı. Nişantaşı Atiye Sokak’ta açılan Elio, İtalyan ağırlıklı Akdeniz mutfağının en lezzetli örneklerini müşterilerine sunuyor. İç ve dış mekanlarda toplam 150 kişiye servis verecek olan Elio, 3 kattan oluşuyor. Giriş katında akşamüstü veya yemekten sonra misafirlerin keyifle içkisini yada kahvesini yudumlayabileceği barı, pizza fırını, hoş bir şöminesi ve arka bahçesi bulunan Elio, öğle yemeklerinde bistro olarak servis verirken, akşam yemeklerinde ise beyaz örtülü şık bir restorana dönüşüyor.

Elio’nun yemek menüsünde melanzane’den enginar salatasına, robespier pizzadan linguini vongole’ye, türüf yağıyla hazırlanan porcini mantarlı risotto’dan ossobuco’ya kadar birçok lezzet tatmak mümkün.

Elio’da, doğum günü kutlamaları gibi özel toplantılar için ideal ortam sunan bir kış bahçesi bulunuyor. Ayrıca arka bahçesi de, öğle yemekleri ve akşamüstü barı olarak Nişantaşı sevenlerine keyifli bir ortam sunuyor.

Elio’da gün boyu çalışanlar da unutulmadı. Özellikle öğle yemeklerine önem veren ve kalite arayanlar için bir öğle menüsü de hazırlanmış. Öğle menüsünde paniniler, tavuk milanese, pesto soslu hamburger gibi alternatiflerin yanı sıra sağlıklı beslenmeyi tercih edenlere yönelik light salata çeşitlerini bulmak mümkün.

Elio’nun barında ise çok konuşulacak, iddialı özel kokteyller bulunuyor. Bu kokteyllerden en iddiali olanı pumpkin bellini.. Elio, iş çıkışı dinlenmek ve nefes almak isteyenler için ideal bir mekan.

Şişli Belediyesi’nin yeni uygulamasıyla trafiğe kapatılan Atiye Sokak’a masalarını koyan Elio’da öğle ve akşam yemekleri İstanbullular’a çok farklı bir deneyim yaşatacak.

Adres: Abdi İpekçi Caddesi Atiye Sokak No:7 Nişantaşı - İstanbul

Telefon: 0212 296 24 70