La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

360 İstanbul


Dünyaca ünlü TIME dergisinin yanı sıra uluslar arası pek çok dergiye konu olan dünyanın en iyi restoran/barları arasında gösterilen 360 İstanbul’da sevgilinizle romantik bir akşama ne dersiniz? Kokteyllerinizi yudumlarken İstanbul manzarası nefeslerinizi kesecek!

Beyoğlu'nun tarihi dokusuna çok yakışan yapılarından biri olan Mısır Apartmanı'nın en üst katında yer alan 360 İstanbul, kentin en gözde mekanları arasında yer alıyor. Öyle ki dünyaca ünlü TIME, CNN Traveller, Food Arts, Vogue gibi dergilere konu olmuş ve en iyi restoran ödülleriyle kalitesini kanıtlamış bir mekan olarak övgüyü hak ediyor.

360’ın farklı dizaynı ve tasarımı adından söz ettiriyor. Buraya sadece eşsiz manzarasını görmek için bile gelebilirsiniz. 800 metrekarelik alan, panoramik terasa açılan cam perde sistemi ile yüksek tavanlı tasarlanmış. Dünyadaki yeni trendleri takip eden 360 İstanbul'un zengin ve lezzetli mönüsünü mekanın ortağı olan, ünlü şef Mike Norman hazırlıyor.

Yurtdışından ünlü sanatçılar ve DJ'ler’in de tercih ettiği 360 İstanbul, popülaritesini her zaman koruyor. Burada büyüleyici manzara eşliğinde öğle yemeği bile yiyebilirsiniz akşam yemeği ise canlı performans eşliğinde sunuluyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde başlayan dans müziği ve şovlarla 360, sadece iyi bir restoran değil aynı zamanda İstanbul gece hayatına damgasını vuran mekanlar arasında kalitesini ve farklılığını kanıtlıyor.

 

Adres:

İstiklal Cad. Mısır Apt. No:311 Beyoğlu / İstanbul 

Tel: (0212) 251 10 42

www.360istanbul.com