La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

11. Efes Pilsen One Love festivali


Bu yıl 11. kez müzikseverlerle buluşacak olan Efes Pilsen One Love Festival, 14 – 15 Temmuz’da santralistanbul’da Yuck, Damien Rice, Kaiser Chiefs, Selah Sue, Kimbra ve Pulp ile müzik dolu, benzersiz 2 gün geçirecek.

Ahmet Musluoğlu, Neyse ve Replikas, ardından son iki yılın en çarpıcı müzik gruplarından Yuck, Closer filminin soundtrack mimarı, 'Blower’s Daughter' parçası ile büyük beğeni toplayan Damien Rice ve canlı performansı ile bir efsaneye dönüşen Kaiser Chiefs festivalcilere muhteşem bir gün yaşatacak.

15 Temmuz Pazar günü ise; Style-Ist, Mira ve Elif Çağlar’dan sonra son dönemlerin en çarpıcı kadın vokallerinden Selah Sue’yu ve neo-soul ve dans müzik etkileşimli pop'un yeni kraliçesi Kimbra’yı ağırlayacak. Festival, Brit-Pop’un efsane gruplarından Pulp’ın çarpıcı performansı ile sona erecek.

Festivalde ayrıca iki gün boyunca 15 yerli grup, 2. Sahne’de müzikseverlere keyifli saatler yaşatacak. 14 Temmuz Cumartesi günü Social Inclusion Band, Puik's Journey, Halimden Konan Anlar, Softa, Les Males Propres, Rock'n Dark 5 Birincisi Ahali, Kolektif İstanbul ve Korhan Futaci & Kara Orkestra 2. Sahne’de olacak. 15 Temmuz Pazar günü ise Barıştık Mı, Erkin Gören, The Away Days, On Your Horizon, Kafabindünya, Sapan ve Ayyuka performans sergileyecek.