La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Lovells ile bayram mutluluğu...


Bitter çikolatalı hurma, çikolata kaplı damla sakızlı lokum… Geleneksel Türk tatlarını premium çikolata ürünleriyle buluşturan Lovells, yarattığı özel tatlarla bayram sevincine ortak oluyor

Türkiye’nin premium çikolata markası Lovells, Ramazan Bayramı’na özel ürettiği farklı tatlar, lezzetli çikolatalar ve Osmanlı motifleri taşıyan şık hediyelik kutular ile Lovells butiklerde sizleri bekliyor.

Ramazan Bayramı’na özel tasarlanan ambalajlarda satışa sunulan tatlar arasında bitter çikolata ve antep fıstıklı hurma, çikolata kaplı damla sakızlı, güllü, naneli, fıstıklı lokum çeşitleri, bitter çikolatalı portakal ve limon dilimleri bulunuyor. 

Bayrama özel bu tatların yanı sıra Lovells’ın vazgeçilmeyen klasikleri madlen, napoliten, pralin ve specialler, çikolataya batırılmış çilekler ve biscottilerin yanı sıra kadayıflı ve güllaçlı cupcake çeşitleri de yine ağızları tatlandıracak. Erenköy ve Etiler Lovells butiklerde Lovells’ın özel tatlarına çok özel yeşil, siyah çaylar, bitki çayları ve soğuk sıcak kahve ve çikolata içecekleri eşlik ediyor.

Hediyelik çikolatalar ve ürünler ise şık kutularında armağan edilmeyi bekliyor. Lovells Chocolate butikler İstanbul’da Nişantaşı, Etiler, Erenköy ve Akbatı AVM’de…