La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Forma girmenin en iyi yolu


Süperboy Nestlé NESFIT’ler ile hem kendinizi hem de cebinizi hafifletin!

Bayram sonrası fazlalıklarından şikâyet edenlerin yardımcısı Nestlé NESFIT 14 Gün Programı, dengeli beslenerek hafiflemeye yardımcı olacak. Üstelik Nestlé NESFIT’in yeni süper ekonomik boyları ile hafiflerken tasarruf da edeceksiniz. Nestlé NESFIT’in 750gr sade ve700 gr karisik meyveli olmak üzere L boylarıyla, form partneriniz bu kış da yanınızda!

Ramazan ayı ve bayram sırasında alınan fazla kilolarınızdan kurtulmak için, tüm dünyada beğenilerek tüketilen tam tahıllı Nestlé NESFIT, sizleri 14 Gün Programı ile forma sokuyor. Formda ve güzel bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, Nestlé NESFIT 14 Gün Programı ile 14 gün gibi kısa bir sürede daha fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ayrıca uzmanlar, fazlalıklarınızdan kurtulmak için mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol sıvı tüketmeye özen göstermeyi öneriyor. Nestlé NESFIT’in 750 gr sade ve 750 gr karışık meyveli olmak üzere yeni süper ekonomik boylarıyla tam tahıllı Nestlé NESFIT’leri satış noktalarından kolayca temin edebilir; NESFIT 14 Gün Programı’nı, hem paradan hem de kilolardan tasarruf ederek kolayca uygulayabilirsiniz.

14 Gün Programı’yla forma girmek çok kolay… NESFIT 14 Gün Programı ile günde 2 öğün olmak üzere her gün kahvaltıda ve dilediğiniz bir öğünde tam tahıllı Nestlé NESFIT yiyerek, içeriğindeki lif, kalsiyum, folik asit ve demir gibi zengin vitamin ve minerallerle dengeli ve aynı zamanda Ramazan ayında kaybettiğiniz vitamin ve minareleri geri kazanacaksınız.