La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Okullu çocuklara aktivite


Migros Çocuk Kulübü, 2012-2013 okul sezonunu Nostalji Şöleni’yle açıyor...

Bütün bir yaz boyunca Çocuk Kulübü etkinlikleriyle capcanlı günler yaşayan Migros minikleri, okula dönüş heyecanını birbirinden eğlenceli ve kuşatıcı atölyelerle yenecekler...

Beylikdüzü Migros Çocuk Kulübü’nün “Şimdi Nostalji Zamanı” adıyla duyurduğu dinamik etkinlikler, 9 Eylül Pazar günü başladı.

Çocuklar eylül ayındaki pazar günleri boyunca 80’lerin ve 90’ların okul yaşantısını sanat atölyelerinde tasarladıkları yaratıcı ürünlerle AVM’ye taşıyacaklar ve geçmiş ile şimdiyi kıyaslanma imkanı bularak doğrunun izini sürecekler. Küçük iz sürücüler, okul-araç gereçlerine minik elleriyle yapacaklarıyla katkılarla da aileleri için birer gurur kaynağı olacaklar. Kulüp üyeleri ve yeni katılımcılar bu nostaljik etkinliklerle eski yılların okumayı öğrenme fenomeni Cin Ali kitap serisiyle tanışacaklar, Cin Ali’nin meşhur maceralarını yaratıcı dramayla canlandırarak serinin kapak tasarımlarını kolaj tekniğine transfer edecekler. Siyah önlük-beyaz yaka ikilisini porselenden öğrenci biblolarıyla çalışma odalarına taşıyacak olan okullular, 2012-2013 Ders Programı kartonetini de kendi elleriyle hazırlayacaklar. Her şey bununla da bitmeyecek... Okul çantalarını süsleyecek şirin maskotlar, yeni okul dönemi için şık kalem kutular ve süslü kalemler, defterler ve birbirinden eğlenceli defter kaplarının yapımını içeren atölyeler, bu serinin en yararlı etkinlikleri olacak. Çocuklar, her günün sonunda beslenme çantaları için besleyici yiyecek ve içecekler hazırlamayı öğrenerek tatlı annelerine büyük sürprizler yapacaklar. “Şimdi Nostalji Zamanı” okula dönüş etkinlikleri, 30 Eylül günü “Kırmızı Kurdelam Okuma Yarışması”yla şenlik tadında sona erecek.

Eylül ayı boyunca Cumartesi günlerini yaratarak, keşfederek, öğrenerek ve ailelerine katkıda bulunarak geçirmek isteyen tüm çocuklar! Haydi Migros Çocuk Kulübü’ne!

BEYLİKDÜZÜ MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ: 852 00 01