La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Sofralarınızı IKEA ile Yılbaşına Hazırlayın…


8.000 çeşidi aşkın ürün gamıyla her dönem evlerde ilham kaynağı olmaya devam eden IKEA mağazaları, 2013 yılına girerken yılbaşına özel her zevke ve her bütçeye uygun yeni yıl ürün gamıyla yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmanız için hazır.

Yılbaşı alıverişi için çam ağaçlarından rengarenk ve ışıl ışıl süslemelere, sofralarınız için tabaklardan şamdanlara, nevresim takımlarından çeşit çeşit aydınlatmalara kadar birçok seçenek sunan IKEA, sizleri keyifli bir yeni yıl alışverişi için mağazalarına bekliyor. Müşterilerine ilham veren dekorasyon fikirlerini, düşük fiyatlı ürünler ve akıllı çözümlerle bir arada sunan IKEA Türkiye, bu yılbaşında da evinizin her şeyi olmaya aday... Yeni yılla birlikte keyifli ve renkli bir başlangıç yapmanız için çok özel ürünler hazırlayan IKEA, mağazalarındaki yılbaşı alışverişinin vazgeçilmezlerinden olan çam ağacından rengarenk süslemelere, kırmızı rengin hakim olduğu mutfak ürünlerinden keyifli sofra aksesuarlarına, hediye kutularından, çeşit çeşit kek kalıplarına, çocuk oyuncaklarından ev dekorasyonu ürünlerine kadar binlerce alternatifi düşük fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yılbaşı sofralarınıza özel ürünleriyle yeni yıla hazırlanan IKEA Türkiye, bu döneme özel tasarlanmış peçeteler, masa örtüleri, önlükler, Amerikan servisleri, ekmek sepetleri gibi her ayrıntıyı yılbaşı sofralarınıza taşıyor. Yılbaşının vazgeçilmez rengi kırmızı, ağırlığını mutfak eşyalarında da koruyor. Misafirlere yılbaşı sofrasında unutulmaz lezzetlerin sunulacağı sofra aksesuarlarında IKEA yılbaşı ürünleri herkesin ilgi odağı olacak.