La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Mehtap Yılbaşı Yemeklerini Ziyafete Dönüştürüyor


Mutfakların köklü markası Mehtap’ın yeni seramik ürünleri Serenat ve Cerana yılbaşı gecesinde konuklarınıza leziz yemekler pişirmenize yardımcı oluyor.

Mehtap, yılbaşında ailenize ve ağırlayacağınız misafirlerinize yapacağınız leziz yemekler için en büyük yardımcınız olmaya hazırlanıyor. Birbirinden farklı seçenekleri bulunan yeni seramik ürünler Serenat ve Cerana sayesinde yılbaşı sofralarına özel yemeklerin hazırlanması çok daha kolay ve keyifli hale geliyor.

Tüm aileyi ve dostları bir araya topladığı için ayrı bir önem taşır yılbaşı gecesi sofraları. Zeytinyağlısından hindisine, ara sıcaklardan, sıcak yemeklere kadar özenle donatılan sofralarda en büyük yardımcılarınız arasında bulunan Mehtap Serenat ve Cerana tencere ve tavaları, mutfakta geçirdiğiniz zamanı kısaltırken, özel dizayn renkli gövdeleriyle hem mutfağınıza hem de sofralarınıza şıklık katıyor.

Hijyen, estetik ve yanmaz yapışmazlık açısından yüksek performansa sahip ürünler, kadınların yemek yaparken sıklıkla karşılaştığı tencere ve tava çizilmelerine de son veriyor. Düşük karbondioksit salınımıyla çevre dostu olma özelliği de taşıyan ürünler, yüksek ısı dayanımı sayesinde uzun yıllar sağlıklı kullanım olanağı sunuyor.