La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

İtalyan lezzetleriyle yeni yıl; ANTICA LOCANDA


İtalyan mutfağının başarılı temsilcisi, Arnavutköy'de yer alan Antica Locanda 2013'ü İtalyan lezzetleri ile karşılıyor

İtalyan mutfağının başarılı temsilcisi, Arnavutköy'de yer alan Antica Locanda 2013'ü İtalyan lezzetleri ile karşılıyor. Yılbaşı gecesinde misafirlerine menünün haricinde özel ikrâmlar hazırlayan Şef Gian Carlo Talerico, 2013'ün ilk dakikalarında, bir İtalyan geleneği olarak, şans ve bereket getirdiğine inanılan mercimek yemeği ile yeni yılı kutlayacak. İtalyan mutfağını yöresel çeşitliliği öne çıkararak sunmasıyla dikkat çeken Antica Locanda, yeni yılı da geleneksel İtalyan lezzetleri ile karşılamaya hazırlanıyor.

Şef Gian Carlo Talerico, var olan kış sezonu menüsüne ek olarak, bir yılbaşı klasiği olan hindiyi gecenin spesiyalleri arasında sunuyor. Şef'in 2013'ün kutlandığı bu özel gece için hazırlayacağı Vitello Tonnato (ton balığı soslu süt dana), ahtapot salatası gibi ön yemeklerin yanı sıra 'mascarpone' kremalı Panettone de misafirlere tatlı olarak ikrâm edilecek. Bir kadeh Prosecco eşliğinde 2013'e girilen ilk saatlerde ise, bir İtalyan geleneği olarak, şans ve bereket getirdiğine inanılan mercimek yemeği, misafirlere Şef'in ikrâmı olarak sunulacak.

Yılbaşı gecesi ikrâmların dışında var olan kış menüsü ile misafirlerin ağırlanacağı Antica Locanda'da, arzu eden misafirlere, önceden, geceye özel menü oluşturulabiliyor.

 

 

Adres: Satış Meydanı No: 12 Arnavutköy İstanbul

Tel: (0212) 287 97 45