La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Koçtaş'ın 2013 Banyo ve Mutfak Kataloğu Çıktı


Evinizin güzellik merkezi Koçtaş, “Daha güzel evler, daha güzel hayatlar” sloganıyla yepyeni banyolar ve mutfaklar yaratmak isteyenlere ilham verecek ‘2013 Banyo& Mutfak Kataloğu’nu çıkardı. Tüketiciler Koçtaş’ın yeni kataloğunda kendi tarzlarına göre ürünler bulabilecek aynı zamanda yeni tasarım ve çözümler üzerine de fikir sahibi olacak.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, banyo ve mutfak ürün kategorisindeki yeni ürünlerini ve bu alandaki yeni trendleri, ‘2013 Banyo& Mutfak Kataloğu’ ile tüketicinin beğenisine sundu. Katalogda Koçtaş’ta satışa sunulan yeni ürünlerinin yanı sıra sadece Koçtaş’a özel olarak üretilen ürünler de yer alıyor. Banyoda yenilikçi trendler ve ilham veren dekorasyon önerileri Koçtaş’ta Koçtaş’ın kataloğunda banyo dolaplarından aksesuar setlerine, el havlularından paspaslara, banyo perdelerinden metal aksesuarlara, duş teknesi ve kompak kabinlerden vitrifiye setlerine kadar binlerce ürün çeşidi tüketiciye sunuluyor. Diğer yandan klasik, otantik, modern ve renkli olmak üzere dört farklı stile göre dizayn edilmiş ürün grupları ile kendi tarzınızda banyonuzu dekore edebiliyorsunuz. Ayrıca katalogda tüketiciye fikri vermek amacıyla dekorasyon önerileri, ürün ipuçları ve fiyat bilgileri de paylaşılıyor.    

 

Size özel fonksiyonel bir mutfak yaratmak çok kolay

Koçtaş, katalogunda mutfak alanında da tüketiciyle geniş ürün alternatifi sunuluyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan ve sadece Koçtaş mağazalarında satılan Cooke&Lewis proje ve modüler mutfaklar, hayallerinizdeki mutfakları yaratmanızı sağlıyor. Modüler mutfaklarla, mutfağınızda ihtiyacınıza göre dolapları, rafları ve çekmeceleri dilediğiniz şekilde planlama imkanınız buluyor. Katalogda, bu yıl yeni üretilen modüler mutfaklar başta olmak üzere, mutfak seramiklerinden, masa sandalye setlerine, dolap içi çözümlerden aksesuarlara ve küçük ev aletlerine kadar şık ve kullanışlı birçok ürüne yer veriliyor. ‘Anahtar Teslim Banyo & Mutfak Yenileme Hizmeti’nden faydalanın Banyo ve mutfağınızdaki köklü değişim için hiç zahmete katlanmadan Koçtaş’ın ‘Anahtar Teslim Ev Yenileme Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet ile Koçtaş tüketiciye evini Koçtaş’ın uzman mimarlarıyla A’dan Z’ye yenileme ve hayal edilen banyo ve mutfaklara sahip olma imkanı sağlıyor.

 

 Koçtaş Banyo& Mutfak Kataloğu akıllı telefonlara indirilebiliyor

Koçtaş’ın 2013 Banyo&Mutfak Kataloğu QR kod sistemiyle akıllı telefonlar ve tabletlere de indirilerek incelenebiliyor. Katalog çekimlerine ise Pinterest sitesinden ulaşılabiliyor. Dileyenler kataloğu Turkcell’in ‘Dergilik’ aplikasyonu üzerinden de inceleyebiliyor. Koçtaş’ın geniş ürün gamından faydalanmak isteyen tüketiciler, telefon ve web sitesi üzerinden satın alım yapabiliyor.  “Siz seçin, biz getirelim” sloganı ile çalışan alternatif satış kanalları sayesinde seçilen ürünler, Koçtaş garantisiyle evinize kadar teslim edilebiliyor. Koçtaş’tan yapılacak alışverişlerde tüm ürünlerde peşin fiyatına taksit imkanları sunuyor. Koçtaş Yapı Kredi World Card’a 12, Card Finans,  Axess, Bonus, Maximum kartlara ise 8 taksit imkanı sunuyor. Türkiye’nin her hangi bir yerinden telefonla sipariş vermek isteyenler ise 0850 210 50 50 numaralı telefondan ürün tedariği sağlayabiliyor.