La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Beeves Steakhouse lezzetleri


“Etin en iyi kırmızısı” sloganıyla gerçek steakhouse kültürünü ve lezzetini Anadolu Yakası ile tanıştıran Beeves Steakhouse, mekanın kurucusu ve aynı zamanda şefi olan Sidar Budak’ın girişimleri ile 2010 yılında Şaşkınbakkal’da hizmet vermeye başladı.

Beeves Steakhouse’a adım attığınız andan itibaren öncelikle ahşabın sıcaklığı ve samimiyeti ile birleşen kendine özgü dekorasyonu dikkat çekiyor. Beeves’te, steak mutfağının merkezi olan Arjantin’de eğitim almış ustaların elinden iyi et yemenin tadına varırken biryandan da bu samimi ortamın keyfini çıkarabilirsiniz. Dünyaca ünlü gerçek Kobe etini yiyebileceğiniz Türkiye’deki tek steakhouse olan Beeves’te, 0 kömür ateşinde pişirilen steakler, sipariş sırasında ‘ Gurme Guide’ların misafirlerinin değişen damak tatlarına göre bilinçli yönlendirmesiyle en leziz haline kavuşuyor.

Türkiye’de başka bir mekanda yeme şansını bulamayacağınız Flank Steak, dry aged steak ve leziz & sulu pişmiş özel Beeves soslu burgerler mekanın spesiyalleri arasında yer alıyor. Süt danasından yapılan Dallas Steak ise ilk tadımdan itibaren alışkanlık yaratacak lezzette. ‘Orman Meyveli Su muhallebisi’ hem hafif hem de final lezzeti olarak en favori seçimler arasında yer alıyor. Ev yapımı cheesecake ise hafif bir alternatif olarak sunuluyor.

Beeves Butcher ile mekanda butik kasap hizmeti veren Beeves’te tam 52 çeşit özel soslu/sossuz ürün satışı yapılmaktadır. Beeves Steakhouse,“Dry Age” sistemini Türkiye’ye getirerek bir ilke imza atmıştır. Özel “Dry Age”dolaplarında saklanan etler sağlıklı ve lezzetli bir yapıya kavuşmaları için 28gün boyunca dinlendirildikten sonra sunulmaktadır.

Et ve et ürünleri konusunda dünyaca ünlü isimlerden sertifikalar alan Sidar Budak, et pişirme teknikleri, et seçimi ve et-şarap uyumu gibi detayları en doğru şekilde katılımcılarına öğretmek amacıyla workshoplar düzenlemektedir. Türkiye’de ilk defa "Beeves Seteakhouse"un hayata geçirdiği, davet ve organizasyonlarınıza steakhouse lezzetini taşıyan “Personal Chef” uygulaması ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Beeves Steakhouse

Tel: 0216 411 35 15

Adres: Kazım Özalp Sk.No:60 Yalman Center B Blok Şaşkınbakkal