La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Doygun Ekmek'ten Anneler Günü'ne özel yarışma


Annene sevgini anlatan fotoğrafı çek, paylaş Anneler Günü hediyeni kazan!

Anneler Günü’ne sayılı günler kala Doygun Ekmek özel bir Facebook yarışmasına imza atıyor. Yarışma kapsamında katılımcılar annelerine olan sevgilerini anlatan fotoğrafı çekip 30 Nisan-9 Mayıs tarihleri arasında Doygun Ekmek’in Facebook sayfasındaki özel uygulamada paylaşacak. Yarışmanın sonuçları 9 Mayıs’ta Doygun Ekmek Facebook sayfasında açıklanacak.

Yarışma sonunda kazanan ilk dört kişi Arzum marka ızgara ve tost makinasının sahibi olacak. Sonraki 10 kişi ise Doygun Ekmek ürünlerinden oluşan hediye sepeti ile Doygun Ekmek’in sponsor olduğu “Beyaz Unsuz ve Şekersiz Hamur İşleri” kitabını kazanacak. Bu kitap yemek kitaplarının Oscar’ı olarak bilinen dünyaca ünlü Gourmand World Cookbook Awards (Uluslararası Gurme Yemek Kitapları Ödülleri) tarafından 2006 yılında “Türkiye’nin En İyi Sağlık ve Beslenme Kitabı” seçildi.

Doygun Ekmek’in Anneler Günü yarışmasıyla ilgili detaylı bilgi almak veya yarışmaya katılarak annesine hoş bir sürpriz yapmak isteyenler Doygun’un Facebook sayfasına www.facebook.com/doygunekmek adresinden ulaşabilir.

Herkese bol şanslar!