La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Pınar Çocuk Sütü ile çocukların gelişimine 3’lü destek


Türkiye’nin öncü gıda markası Pınar, 1-6 yaş arası çocukların sağlıklı gelişimine yardımcı olmak için içeriği vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş Pınar Çocuk Sütü’nü sunuyor.

Türkiye’nin lider süt markası Pınar Süt, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine destek olmak amacıyla Pınar Çocuk Sütü’nü sunuyor. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin büyük kısmı 1-6 yaş arasında tamamlanıyor. Bu özel dönem için hazırlanmış vitamin ve mineraller içeren Pınar Çocuk devam sütleri “3’lü destek “ ile çocuklarımın sağlıklı gelişimine yardımcı oluyor.

Şeker katkısı içermeyen Pınar Çocuk Sütü, içerdiği kalsiyum çocuklarımın fiziksel gelişimine, B12 vitamini zihinsel gelişimine katkıda bulunurken, çinko da çocuklarımın hastalıklara karşı direncini artırarak bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Günde 2 bardak Pınar Çocuk Sütü ile çocukların kalsiyum gereksiniminin %68’i, C vitamini gereksiniminin tamamı, demir ihtiyacının %52’si, B12 vitamini gereksiniminin %67’si, iyot ihtiyacının %52’si, B6 vitamini gereksiniminin %57’si ve folik asit ihtiyacının %48’i karşılanıyor.

Pınar Çocuk Sütü’nün Ballı Devam Sütü de bulunuyor. Bal, vitamin, mineral ve enzimler yönünden zengin Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü, çocukların mide ve sindirim sistemine olumlu etkisiyle metabolizmanın düzenli çalışmasına yardımcı oluyor.

Anneler internet sitesinden ve Facebook’tan bilgileniyor

Pınar Çocuk Sütü, anneleri bilgilendirmek için www.pinarcocuk.com.tr sitesini yeniledi ve içeriğini zenginleştirdi. Ayrıca anneler Pınar Çocuk Sütü’nün uzman pediatrist danışmanlığındaki Facebook sayfasındaki içerik ve videolardan da çocuk beslenmesine dair önemli bilgileri alabiliyor.