La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Suvla Wine etc. Bodrum Marina'da


Suvla Wine etc.’nın yeni şubesi Bodrum Marina’da açıldı

Geçtiğimiz Nisan ayında şarapseverlerle buluştuğundan beri, sektörde hatırı sayılır pek çok ödüle layık görülen Suvla Şarapları, birbirinden farklı stillerdeki şaraplarının ve gurme çizgisi ile doğal ürünler markası Kilye’nin en beğenilen çeşitlerinin bulunduğu konsept mağazalarını büyütmeye devam ediyor. Gelibolu Yarımadası’nın destansı tarihini ve benzersiz mikro klimasını bir araya getiren Suvla Şarapları ve Kilye’yi aynı çatı altında buluşturan Suvla Wine etc., İstanbul Perpa konsept mağazası ve Çanakkale Eceabat’taki üretim satış mağazalarından sonra yeni şubesini Bodrum Marina’da açtı.

Nisan ayında şarapseverlerle buluşmasının ardından kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında pek çok prestijli ödüle layık görülen Suvla Şarapları, konsept mağazası Suvla Wine etc. ile tüketicisiyle buluşuyor. ‘Şato tipi’ yüksek nitelikli şarabın en güzel örneklerini sunan Suvla Şarapları ile Kilye zeytinyağı ve doğal tarım ürünlerinin yanı sıra şarap ve şaraba dair pek çok farklı ürünün meraklıları ile buluştuğu Suvla Wine etc. konsept mağazalarına İstanbul’da Perpa’da ve Çanakkale’de ise üretim satış mağazası olarak Eceabat şubesinin ardından Bodrum Marina’yı da ekledi. Suvla, birbirinden farklı stillerdeki şaraplarının ve gurme çizgisi ile doğal ürünler markası Kilye’nin en beğenilen çeşitlerinin bulunduğu konsept mağazasında bu yaz, 24 çeşit şarabıyla, özellikle Roze ve Blush çeşitleri ile bu kez Bodrum'daki şarap severlere lezzet dolu alternatifler sunacak.

Suvla ve Kilye ürünlerinin nihai tüketiciye ilk elden ve özel fiyatlarla sunulduğu Suvla Wine etc.’da Suvla’nın Kabatepe, Suvla, Suvla Reserve, Suvla Grand Reserve, Sur, Sır ve Kirte başlıklarında 7 ayrı seri olarak üretilen şarapların Suvla Wine etc.’da satışa sunuluyor.

Topraktan sofraya konsepti ile kurulan Suvla Wine etc.’da birbirine uyumla eşlik edebilecek pek çok ürünü bir arada bulmak da mümkün. Eceabat mağazasını ziyaret edenler Suvla’nın kendi bağ, meyve ve sebze bahçelerinde yetiştirdiği sofralık üzüm çeşitleri ile başta Çanakkale domatesi olmak üzere yöreye özgü çeşitli meyve ve sebzeleri taze olarak toplandığı gün alabilecekler.

Geleneksel yöntemlerle, mevsiminde, doğal ve katkısız üretim

Günümüzde unutulmaya yüz tutmuş geleneksel yöntemler ile yeni teknolojileri bir araya getirerek tüketiciye dürüst ve doğru ürünleri ulaştırmayı hedefleyen Kilye ürünleri de Suvla Wine etc.’nın İstanbul Perpa ve Çanakkale Eceabat’taki satış mağazalarında doğal lezzetleri tercih edenleri bekliyor.

Eceabat’a özgü, mevsiminde yetişmiş, organik veya iyi tarım uygulamaları sertifikalı ve kontrollü tarım gözetilen tarlalardan alınan mahsullerle üretilen Kilye ürünlerinde mahsullerin işlenmesinde her türlü katkı ve kimyasal kullanımından özellikle kaçınılıyor. Kilye ürünleri, erken/geç hasat sızma zeytinyağı, sofralık zeytin çeşitleri, zeytin ezmesi, domates konservesi, domates salçası, közlenmiş kırmızı biber, pekmez, tahin, üzüm ve meyvelerden kompostolar, reçeller ve marmelatlar, kabuklu diş badem, ceviz, susam ve doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerinden oluşuyor.

Suvla Wine etc.’da yer alan ürünlere satış noktalarının yanı sıra telefonla sipariş yolu ile de ulaşabilirsiniz. Bilgi ve sipariş hattı: 0 212 221 07 56.