La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

GezginDamaklar ile Cuma’dan Pazar’a...


GezginDamaklar Sehayat Acentası damak tadına düşkün seyahat severleri her haftasonu farklı bölgelere 3 gün 2 gece süreli kültür ve lezzet yolculuğuna çıkarıyor

En fazla 20 kişinin katılımıyla gerçekleşen turlarda, damak tadına düşkün seyahat severler için kültürel ve tarihi varlıklar, doğal cazibe alanları kadar mutfak özelliklerinin ön planda olduğu tur programları bulunuyor.

GezginDamaklar’ın Cuma günleri başlayıp Pazar günü sona erecek hafta sonu turları: HAYAL ÖTESİ BATI KARADENİZ; Kastamonu, İnebolu, Cide, Çakraz, Amasra ve Safranbolu’yu kapsayan Batı Karadeniz mutfağının lezzetleri ile bezenmiş bu turda sıradışı menüler, kahvaltı ve yemekler de dahil iki kişilik odada kişi başı fiyat 570 TL.

LİMAN KÖYLERİ VE EDİRNE: Yalıköy, Kıyıköy, İğneada, Dupnisa Mağarası ve Edirne’nin gezileceği ve bölge mutfağının lezzetlerinin tadılacağı bu turda sıradışı menüler, kahvaltı ve yemekler de dahil iki kişilik odada kişi başı fiyat 540 TL.

TANRIÇALAR DAĞINDA TATLI BİR MACERA: Bu programda bol oksijenli Kazdağları’nın köyleri ve çevresi Jeep Safari ile gezilirken yöre lezzetleri de GezginDamaklar’ı bekliyor. Bu turun sıradışı menüler, kahvaltı ve yemekleri de dahil iki kişilik odada kişi başı fiyatı 720 TL.

ÇEŞME- ALAÇATI GÜNLERİ; İzmir, Kuşadası, Şirince, Çeşme ve Alaçatı’yı kapsayan bu turda sıradışı menüler, kahvaltı ve yemekler de dahil iki kişilik odada kişi başı fiyat 855 TL

BALIK, ŞARAP VE DAHASI BOZCAADA-KAZ DAĞLARI; Bozcaada, Akçay, Kaz Dağları, Assos ve Truva’dan oluşan kültüre ve lezzete doyulacak rotanın sıradışı menüleri, kahvaltı ve yemekleri de dahil iki kişilik odada kişi başı fiyatı 675TL.

GezginDamaklar’ın tüm tur programlarına ilişkin detaylı bilgi için;

www.gezgindamaklar.com / Tel: 0212 240 80 80