La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Teksüt ile Kahvaltı Lezzeti


Krem peynirin uzmanı kahvaltılara imzasını atıyor Miniklerin kahvaltıdaki başkahramanı: TEKSÜT Krem Peynir

Sıcacık bir simidin, fırından yeni çıkmış taptaze ekmeğin ya da kokusuyla baş döndüren kurabiyelerin lezzetini ikiye katlayan TEKSÜT Krem Peynir, özellikle çocukların gönlünü fethediyor. Okula gitmeye hazırlanan çocuğunuzun sabah kahvaltısı için TEKSÜT’ün krem peyniriyle lezzetli yiyecekler hazırlayabilir ya da çikolatalı alternatifiyle ona enfes bir sürpriz yapabilirsiniz.

Krem peynirin uzmanı TEKSÜT’ün yumuşacık bir kıvama sahip olan krem peyniri, çocukların sabah kahvaltısı için farklı alternatifler sunuyor. Lezzetli ve zengin kahvaltı sofralarının yanı sıra, krem peynir sandviçlere de benzersiz bir tat katıyor. TEKSÜT’ün krem peynirinin çikolatalı alternatifi de çocuklarına kahvaltıda küçük sürprizler yapmak isteyen anneleri bekliyor.

TEKSÜT, krem peynirini cam ambalajda da satışa sunuyor. Alıştığınız ve sevdiğiniz her zamanki TEKSÜT Krem Peynir, cam ambalajı ile bittiğinde bile mutfağınızda yer ediniyor. Cam kap, bardak ya da minik saklama kabı olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, krem peynirin 80 gramlık seçeneği de bulunuyor. TEKSÜT Krem Peynir sofralarda başlı başına bir lezzet şöleni yaratıyor.

TEKSÜT’ün geniş ürün yelpazesi, sofrasında leziz seçimler arayanları bekliyor. Krem peynirin yanı sıra örgü, dil ve çeçil gibi yöresel peynirler, taze kaşar, beyaz peynir, UHT süt, labne, kaymak ve az yağlı beyaz peynir gibi farklı alternatifler öğünleri zenginleştiriyor