La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Karaca Home'un En Yenisi, Banyo Aksesuarları


Karaca Home, aile setleri, havlu, bornoz ve paspaslardan sonra banyo koleksiyonuna aksesuar grubunu da ekledi.

Karaca Home, aile setleri, havlu, bornoz ve paspaslardan sonra banyo koleksiyonuna aksesuar grubunu da ekledi. 2013 - 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu içerisinde yer alan Banyo Aksesuar koleksiyonu artık sizlerle. Karaca Home Banyo Aksesuarları, havlu setleri ile aynı desen tasarımları ile dikkat çekiyor.

Kışın puslu havasından uzak, banyolarınızı renklendirecek güzellikte tasarımları ile evin en karanlık bölümü aydınlığa kavuşacak. Karaca Home banyo aksesuarları ile artık banyolarınız daha dekoratif ve kullanışlı olacak.

İlk kez 19-22 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Züchex 2013 fuarında görücüye çıkacak olan Banyo Aksesuarları, sıvı sabunluk, sabunluk, diş fırçalık ve pamukluktan oluşuyor. Düz renkli ve havlularla aynı desenlerde olan farklı seçeneklerde sunulan aksesuarları, yine seçtiğiniz ürüne uygun renkli kalıp sabunlarla kombinleyebilirsiniz. Karaca Home ürünlerini online olarak www.karaca-home.com internet adresi üzerinden en hızlı şekilde alabilirsiniz. Üstelik ilk bir ay ücretsiz kargo avantajıyla.