La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Pera Palace Hotel Jumeirah’dan Ağzının Tadını Bilenlere Çağrı


Pera Palace Hotel Jumeirah, ağzının tadını bilen misafirlerine eğlenceli ve bilgilendirici bir uygulama sunuyor.

Büyülübağ şarapları ortaklığıyla gerçekleştirilen Pera Palace Hotel Jumeirah Şarap Uçuşları Programı’yla şarap konusunda kendine güvenen misafirler hem kendilerini sınama fırsatı buluyor hem de eğlenceli vakit geçiriyorlar.

İstanbul’un incisi Pera Palace Hotel Jumeirah şarap severleri yepyeni ve çok eğlenceli bir etkinlikle tanıştırıyor. Şarap severlerin kırmızı ve beyaz olmak üzere toplam 5 çeşit şarap üzerinden yapacağı tahminler üzerine kurulu olan “Şarap Uçuşları Oyunu” yla misafirlere üzerine not alabilecekleri kartlar dağıtılıyor. Şarapları tattıktan sonra bunların hangi şaraplar olduğuna dair tahminlerini kartların üzerine yazabilecek olan misafirler, bu kartların arka yüzünü çevirdiklerinde Pera Palace Hotel Jumeirah’nın bar ekibi tarafından şaraplara dair yazdıkları notlarla karşılaşıyorlar. Şarapların doğru isimlerinin yanında yerli topraklarda yetişen yabancı üzümler ve yerli üzümler hakkında da bilgileri de içeren bar ekibinin notları aynı zamanda oteldeki yabancı misafirlerin yerli şaraplar hakkında da bilgi almasına olanak sağlıyor.

“Şarap Uçuşları” ismiyle şarap kültürüne güvenen yerli ve yabancı misafirlerini keyifli ve öğretici bir oyun oynamaya davet eden Pera Palace Hotel Jumeirah kış mevsiminde içinizi şarap uçuşlarıyla ısıtıyor.

www.jumeirah.com