La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Starbucks’ta bildiğiniz tatlar, farklı bir seçenek ile karşınızda


Espresso bazlı içeceklerini, bugüne kadar Espresso Roast ile hazırlayan Starbucks, kahve tutkunlarına şimdi ikinci bir seçenek daha sunuyor.

Starbucks severler alıştıkları Latte’lerini artık, bitter çikolata ve tatlı turunçgiller tatlarına sahip, tek kökenli özel bir espresso olan ‘Ethiopia’ ile de hazırlatabiliyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerini ağırlayan Starbucks, şimdi tek kökenli espresso ile farklı bir kahve deneyimi sunuyor.

Bugüne kadar Espresso bazlı içeceklerini (Caffè Latte, Cappuccino, Caramel Macchiato, Caffè Mocha, Caffè Americano, Ristretto Bianco vb.), dünyanın en kaliteli arabica çekirdeklerinden oluşan Espresso Roast ile hazırlayan Starbucks, artık yepyeni bir seçenekle kahve tutkunlarının karşısına çıkıyor. Starbucks severler kahvelerini, ister klasik Espresso Roast ile ister tek kökenli özel bir espresso olan ‘Ethiopia’ ile tercih edebiliyor. Starbucks, ikinci kahve seçeneğini dönemsel olarak değiştirerek, misafirlerini dünyanın farklı noktalarından tek kökenli kahvelerle buluşturmaya devam edecek.