La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Çocuklara özel Ekici Peynir’li tariflerle hazırlanacak sağlıklı sofralar


Peynir uzmanı Ekici Peynir, 23 Nisan’da aileleri çocuklarına peynirli hediyeler sunmaya davet ediyor. 57 yıldır sadece peynir üreten Ekici Peynir, çocuklar için web sitesinde paylaştığı birbirinden lezzetli ve özel peynirli tariflerle hazırlanacak sağlıklı sofralar öneriyor.

23 Nisan’da en güzel hediye

  

Lezzeti çocuklar tarafından onaylanan, tadıyla olduğu kadar kalitesi ile de herkesin beğenisini kazanan “peynir uzmanı Ekici Peynir, 23 Nisan’da aileleri çocuklara sağlıklı ve severek tüketecekleri bir hediye sunmaya davet ediyor. Sağlıklı beslenen nesillerin sağlıklı bir gelecek oluşturacağını söyleyen Ekici Peynir Pazarlama Müdürü Elçin Ekici Öztürk, “Bu özel günde hazırlanacak özenli sofraların aynı zamanda sağlıklı olmasına dikkat edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle ailelere bu anlamlı günde hem sağlıklı hem de çocukların severek yediği Ekici Peynirli bir tarifle  ‘sağlıklı bir sürpriz yapmalarını öneriyoruz” diye konuştu.

Çocuklara armağan edilen 23 Nisanda, hazırlanacak sofraların da çocuklara hediye edileceğini belirten Ekici Peynir Pazarlama Müdürü Elçin Ekici Öztürk, “Sağladığı pek çok fayda nedeniyle ana besin maddesi sayılan peynirin çocukların ana öğününde bulunması oldukça önemli. Peynir yemeyen birçok çocuğun Ekici Peynir ürünlerini severek yediğini biliyoruz. Bu nedenle aileleri, geleceğimizi emanet edeceğimiz nesillerin sağlıklı büyümesine katkıda bulunan Ekici Peynir’le hazırlanan özel bir tarifi çocuklara hediye etmeye davet ediyoruz” dedi.

Özel tarifler Ekici Peynir web sitesinde

Beyaz, kaşar, krem, örgü, lor, çeçilin yanı sıra hellim ve İtalyanların meşhur ricotta peyniri gibi pek çok peynir çeşidi bulunan Ekici Peynir, ürettiği peynir çeşitlerinin hemen hepsine özel, farklı ve birbirinden lezzetli peynirli tariflerini de web sitesinde paylaşıyor. Elçin Ekici Öztürk, “23 Nisan’da tüm aileler çocuklarına hazırlayacakları özel sofralar için buradaki özel tariflerden yararlanabilirler. Aileler güvenle çocuklarına sunabilecekleri bir yiyeceği çocuklarının da severek yediğini gördüğünde 23 Nisan mutluluğu ikiye katlanacak. Biz de bu mutluluğu paylaşırken aileler için sağlıklı ve lezzetli peynirler üretmeye devam edeceğiz açıklamasını yaptı.