La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Mykonos’un Ünlü Eğlence Mekanı Nammos Anjelique’te...


İstanbul gece hayatının değişmez adresi Anjelique, İstanbul’un sevilen mekanlarıyla yaptığı ‘Pop-Up Partileri’ni bu kez sınırların ötesine taşıyor!

Mykonos’un en ünlü mekanı, son yılların en popüler plaj, restoran ve gece kulüplerinden olan Nammos, 23 Mayıs Cuma akşamı Anjelique’te eğlenceden vazgeçemeyenlerle buluşacak.   

Dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarını sergilediği partileriyle, eğlencenin yaz-kış hız kesmeden devam ettiği Anjelique, 23 Mayıs’ta yapılacak özel parti ile, bu kez eğlencenin kalbinin attığı Mykonos’un dillere destan mekanı Nammos’un ruhunu Boğaz’ın kıyısına taşıyacak.

Nammos ekibi tarafından hazırlanacak özel menünün sunulacağı gecede, Nammos’un DJ’i bu kez de İstanbullu misafirler için setin başına geçecek.  Anjelique, bu özel partide sunulacak menü ve müzikler ile Nammos’un keyifli atmosferini yansıtarak, misafirlerine unutulmaz bir eğlence yaşatacak.  

Yaza damgasını vuracak Anjelique ve Nammos’un gerçekleştirdiği bu özel işbirliğinin devamında ise Anjelique,  4 Temmuz Cuma günü Nammos’a konuk olacak ve bu kez Mykonos’ta unutulmaz bir Anjelique eğlencesi yaşanacak.

www.anjelique.com.tr

www.nammos.gr

Salhane Sokak No:5 Ortaköy-İstanbul 

Tel: 0 212 327 28 44