La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Selpak Professional ile Masalar Renkleniyor...


Ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel, geliştirdiği ürün ve hizmetlerle restoran ve otellerin, masalarında prestijli ve şık ortamlar yaratmalarını sağlıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel, profesyonel temizlik kağıdının lider markası Selpak Professional ile yenilikçi ve yaratıcı ürünler geliştirmeye devam ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel, yeni Selpak Professional Bordo ve Yeşil Renkli Peçeteleri müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan ve ‘Ev Dışı Tüketim’ sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel, yeni ürünleriyle işletmelerin talep ve ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi sürdürüyor. Eczacıbaşı Profesyonel, Selpak Professional Bordo ve Yeşil Renkli Peçetelerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Selpak Professional masalara renk katıyor!

Selpak Professional Renkli Peçeteler 40*40 cm mega boyutlarında ve garson katlanmış yapısıyla sofraları süslüyor. Yumuşak dokusu ve gofrajı sayesinde restoran ve otellerin masalarında prestijli ve şık ortamlar yaratmalarını sağlıyor.

Selpak Professional Peçete Portföyü eklenen yeni ürünler ile birlikte her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Selpak Professional peçete ailesin üyeleri;

Selpak Professional Mini Peçete 24x24cm

Beyaz renkli, yumuşak dokulu ve Selpak gofrajlıdır. Mini boy ürüne ihtiyaç duyan müşterilerin tercihleri arasında yer alıyor..

Selpak Professional Peçete 33x33cm

Beyaz renkli, yumuşak dokulu ve Selpak gofrajlıdır. Sadelik seven ve standart boy ürüne ihtiyaç duyan müşteriler tercih ediyor..

Selpak Professional Garson Katlama Peçete 33x33cm

Beyaz renkli, yumuşak dokulu ve Selpak gofrajlıdır. Standart boyuttaki 33x33cm peçeteden farkı katlama şekline sahip. 1/8 garson katlama katlanmış şekli ile masalarda daha güzel bir görünüm sağlıyor.

Selpak Professional Beyaz Renkli Garson Katlama Peçete 40x40cm

Beyaz renkli, yumuşak dokulu ve Selpak gofrajlıdır. Mega boyuttaki 40x40cm peçete 1/8 garson katlama şekliyle masalarda daha güzel bir görünüm sağlıyor.

Selpak Professional Bordo Renkli Garson Katlama Peçete 40x40cm

Bordo renkli, yumuşak dokulu ve Selpak gofrajlıdır. Mega boyuttaki 40x40cm peçete 1/8 garson katlama şekliyle masalarda daha güzel bir görünüm sağlıyor. Özellikle Otel ve Restoranlarda prestijli, şık ve konseptine uygun bir ortam yaratmak isteyen müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Selpak Professional Yeşil Renkli Garson Katlama Peçete 40x40cm

Yeşil renkli, yumuşak dokulu ve Selpak gofrajlıdır. Mega boyuttaki 40x40cm peçete 1/8 garson katlama şekliyle masalarda daha güzel bir görünüm sağlıyor. Özellikle Otel ve Restoranlarda prestijli, şık ve konseptine uygun bir ortam yaratmak isteyen müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. tercih.

Selpak Professional İstanbul Peçete 33x33cm

Beyaz renkli, yumuşak dokulu ve Selpak gofrajlıdır. Sadelik seven ve standart boy ürüne ihtiyaç duyan müşteriler için tasarlandı. Selpak Professional İstanbul peçeteleri, İstanbul manzara görsellerini sanatsal bir dokunuş ile sofralara taşıyor.