La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Özel lezzetleriyle DOYGUN, Sirha’da...


DOYGUN, SİRHA İSTANBUL’DA PROFESYONEL ÜRÜNLERİNİ TANITACAK

Otel, restoran, kafe ve catering firmalarına

 özel lezzetleriyle DOYGUN, Sirha’da ilk kez yer alacak

Perakende ürünlerinin yanı sıra ev dışı kanalda DOYGUN Profesyonel markası altında taze ve donuk ürünleriyle unlu mamuller sektöründe farklı ve kaliteli lezzetler sunan DOYGUN, Sirha İstanbul 2014 Fuarı’na katılıyor. 27- 29 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda, restoran, otel, kafe, pastane ve catering firmaları gibi ev dışı mutfaklara özel üretilen DOYGUN Profesyonel ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. DOYGUN Profesyonel Ailesi’ne yakın zamanda eklenen mini börekler, tatlı-tuzlu kurabiyeler, kruvasan, çikolatalı kruvasan, danish, swirl ve küçük İstanbul Simidi ilk kez sergilenen ürünler olacak. Çiğ, yarı pişmiş ve tam pişmiş donuk ürünleri ile zahmetsiz ve pratik lezzetlerin kapısını aralayan DOYGUN, paketli endüstriyel ürünlerde 38, çiğ donuk ve yarı pişmiş donuk gıdalarda ise 45 farklı ürün çeşidine sahip.

Ürünler DOYGUN Şef’in sunumuyla ziyaretçilere servis edilecek

İstanbul Sirha 2014’te DOYGUN’un pek çok ürününü DOYGUN Şef’in sunumlarıyla tatmak mümkün olacak. Mini börekler, tatlı-tuzlu kurabiyeler, kruvasan, çikolatalı kruvasan, sade, kepekli, zeytinli ve tahıllı baget, chester ve soslu chester gibi birçok lezzet DOYGUN’un standında ziyaretçilerini bekleyecek.

DOYGUN’un birbirinden leziz ürünlerini tatmak ve markayla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler Sirha Fuarı’nı, 27 ve 28 Kasım tarihlerinde saat 10.30 ve 18.30 arasında,  29 Kasım Cumartesi günü ise 10.30’dan 18.00’a kadar ziyaret edebilecek. DOYGUN, Gıda Salonu’nda C32 numaralı standında lezzetlerini sunacak.

İlki 2013 yılında düzenlenen ve bu yıl 180 katılımcı ile yaklaşık 10 bin ziyaretçi hedefleyen Sirha İstanbul 2014’te boy gösterecek olan DOYGUN Profesyonel ürünleri, klasik lezzet düşkünlerine olduğu kadar yeni ve farklı lezzetler arayanlara da pek çok seçenek sunuyor.  

Sirha İstanbul 2014 Hakkında

Restoran, otel işletmeleri ve yiyecek içecek sektörünü bir araya getiren Sirha İstanbul’un ilki 2013 yılında düzenlendi ve yiyecek sektöründen 7 bin 870 profesyonel ile 145 katılımcı bir araya geldi. Bu yılki katılımcı sayısının 180 olacağı fuarı yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Birçok uluslararası ziyaretçinin de katılım göstereceği tahmin ediliyor.

Yiyecek içecek sektöründen mutfak ve otel ekipmanlarına, sofra takımlarından kahve ve dekorasyon hizmetlerine kadar oldukça kapsamlı bir sektörü buluşturacak olan Sirha İstanbul 2014, otel ve restoran profesyonellerinin işyerlerinde ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi fuarda bulabilmelerine imkân tanıyacak.

En iyi Türk ve yabancı şeflerin yeteneklerini sergileyeceği Bocuse d’Or yarışmasının düzenleneceği fuarda aynı zamanda, dünya mutfak festivali Omnivore ile dünya çapındaki en yaratıcı gurme şefler ve yenilikçi Türk mutfağı bir araya gelecek, sektörün geleceğine yönelik konferanslar düzenlenecek.