La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Danone Sütlü Atıştırmalıklar ile hem çocuklar mutlu, hem de anneler…


Çocuklarınızın ana öğünlerine son derece dikkat ediyor ama en az onlar kadar önemli olan ara öğünlerde miniklerinizin ısrarına dayanamayarak zaman zaman tavizler mi vermek zorunda kalıyorsunuz?

Ya da marketin abur cubur rafı önündeki ufak çatışmalarda, içiniz rahat etmese de kıyamayıp onların istediğini almak zorunda mı kalıyorsunuz? Sizin önerdiğiniz atıştırmalıklar da onlar için o kadar ilgi çekici mi değil? En değerli varlığı olan çocuklarının ara öğünlerine de özen gösteren sevgili anneler... Hem sağlıklı, hem lezzetli, hem de eğlenceli atıştırmalık alternatifleri sunan Danone Sütlü Atıştırmalıklar ile artık ara öğünlerde de içiniz rahat! Üstelik çocuklarınız da mutlu!

Her zaman çocukları için en iyisini ve en sağlıklısını isteyen annelerin bazen günün koşuşturmacası, bazen de çocuklarının yoğun ısrarı nedeni ile içleri rahat etmeyerek taviz verdiği abur cuburlar; yerini bol süt ve meyve içeriğiyle hem faydalı, hem leziz, hem de eğlenceli sağlıklı atıştırmalıklara bırakıyor: Danone Sütlü Atıştırmalıklar, portföyündeki hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen Danino Meyveli Yoğurt, Danino İçecek, Disney’in en sevilen karakterlerine bürünmüş Danone Milkshake ve süt kremalı ballı kek Danone MiniMenü ile annelerin çocuklarına “ister yesin, ister içsin” diyerek güvenle verebilecekleri atıştırmalık alternatifleri olarak bir numaralı yardımcısı oluyor.

Çocukların beslenmesinde önemli bir yere sahip ara öğünlere özel sağlıklı atıştırmalık alternatiflerden oluşan, mis gibi meyveler ve bol bol süt ile hazırlanan ve hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen Danone Sütlü Atıştırmalıklar ile hem çocuklar mutlu, hem de siz anneler.

Danone Sütlü Atıştırmalıklar’ın lezzetlerini daha yakından tanırken, çocuğunuzun ne kadar sağlıklı beslendiğini 10 soruluk testte öğrenmek ve uzman görüşlerine kulak verirken birbirinden leziz tariflere ulaşmak için www.danonesutluatistirmalik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.