La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Arzum Ehlikeyif Delux Set ile çay ve kahve keyfi bir arada...


Arzum Ehlikeyif Delux Çay ve Kahve Robotu Seti, üç ürünü bir arada sunarken, paslanmaz çelik yapısıyla uzun ömürlü kullanım avantajı sağlıyor.

Pratik kullanımıyla öne çıkan Arzum Ehlikeyif Delux Çay ve Kahve Robotu Seti, ortak enerji iletim tabanı ile 3 ürünü bir arada sunuyor. Su ısıtıcısı, çay robotu ve Türk kahvesi robotu bulunan set, yüzde 90 enerji tasarrufu sağlıyor. Delux çay robotu, demliği alındığında, özel kapağı sayesinde profesyonel su ısıtıcısı işlevi görüyor. Delux Kahve Robotu paslanmaz çelik yapısı ve tek seferde 4 fincan Türk kahvesi kapasitesi ile kolaylık sağlıyor. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ise olası ev kazalarını engelliyor.

 
Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye'de elektrikli ev aletleri sektörünün pazar lideri konumunda olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım olmak üzere 6 ürün kategorisinde; 250'den fazla ürünü ile bulunuyor. Arzum'un uluslararası operasyonları Hong Kong'ta bulunan ofisi dışında dört kıtaya yayılan 30'a yakın ülkede sahip olduğu geniş dağıtım ağını kapsıyor. 'Yenilikçi', 'tutkulu', 'samimi' ve 'özenli' ' güvenilir" olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunmakta. TGI Global'in araştırmasına göre Türkiye'nin en çok tercih edilen ilk 10 markası arasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye'de 10 milyondan fazla evde kullanılmaktadır.