La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Tazedirekt.com, artık Ankara’ya da...


Şimdiye kadar İstanbul ve Bursa’da hizmet veren Tazedirekt.com, artık Ankara’ya da teslimat gerçekleştiriyor.

Başkente Tazelik Getirdik! 

Doğallıkla üretilen gıdaları, tazeliği bozulmadan tüketici ile buluşturan Tazedirekt.com, başkentten gelen yoğun talep karşısında hemen harekete geçti. Hizmete girdiği günden beri sosyal medya, e-mail ve telefon yoluyla Tazedirekt’e ulaşan Ankaralılar sayesinde, yıl sonunda planlanan açılış öne çekildi. Tazelik, lezzet ve sağlıklı gıda peşindeki Ankaralılar da artık Tazedirekt ürünleri ile buluşabilecek.

 

Tazedirekt Bursa Mustafakemalpaşa’daki besi çiftliği Boğazköy ve iyi tarım ile organik tarım yaptığı Bostandere Çiftliklerindeki ürünleri online olarak tüketici ile buluşturuyor. Sitede ayrıca güvenilir komşu çiftliklerden, yerel üreticilerden ve markalardan da ürünlere yer veriliyor.

 

 

Tazedirekt.com Hakkında:

Erikli Su'yun kurucusu Hasan Aslanoba'nın girişimi olan Tazedirekt, Aslanoba Grubu bünyesinde faaliyet gösteriyor. Tazedirekt, Hasan Aslanoba’nın çocukları ve ailesiyle birlikte oturduğu sofrada güvenle yiyebileceği gıdaları insanlarla buluşturmayı amaçlamasıyla kuruldu. 2014 yılından beri internet üzerinden hizmet veren Tazedirekt, Bursa, İstanbul ve Ankara’ya teslimat gerçekleştiriyor. 1200 büyükbaş ve 5000 küçükbaş yetiştirme kapasitesine sahip, toplam  207.913 m2’lik alana kurulmuş olan Türkiye'nin en modern besi çiftliklerinden Boğazköy Çiftliği markasıyla et sektörüne yenilik getiriyor. Kendi üretimi olan etleri, 24 ton işleme kapasitesine sahip et işleme ve paketleme tesisinde işliyor. Sadece organik tarım yapılan, 1.100 dekarlık Bostandere Çifliği ile ise tarımda sağlığı ve lezzeti öne çıkarıyor. Tüm ürünlerini yalnızca kendi araçlarıyla, soğuk zinciri bozmadan sağlık, tazelik ve lezzete ulaşmak isteyenlerle buluşturuyor.