La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Günlük Meyve İhtiyacınıza Kenwood Katı Meyve Sıkacağı...


Dünyanın 1 numaralı gıda hazırlama markası Kenwood’dan pratikliğiyle fark yaratan yeni nesil katı meyve sıkacağı JE880 ile şimdi daha lezzetli içecekler hazırlama zamanı!

Günün her saati keyifle birbirinden leziz ve bol vitaminli içecekler hazırlamanıza yardımcı olan teknolojisiyle Kenwood, JE880 katı meyve sıkacağı ile benzer ürünler arasındaki farkını ortaya koymaya devam ediyor. Kenwood tarafından geliştirilmiş posa ayırıcı teknolojisi sayesinde daha etkili, temiz, rahat ve oldukça pratik bir şekilde meyvelerinizin suyunu sıkabilme imkanı sunan ürün aynı zamanda göz alıcı şıklığıyla da mutfağınızı tamamlıyor.

Sebze ve meyvelerin sularını maximum seviyede sıkarak daha az posa bırakan Kenwood katı meyve sıkacağı, meyveden gereken vitamini de bu sayede almanızı sağlıyor. Yumuşak, katı ayırmaksızın her türlü meyve ve sebzeler için 2 ayrı hız ayarı bulunan Kenwood JE880 ile her mevsim istediğiniz meyvenin suyunu sıkabilme imkanı sunuyor. 3 litrelik posa bölümü ve silinebilir özelliğiyle de kullanım sonrası ister elde, ister bulaşık makinesinde kolay ve pratik bir temizlik sağlıyor.

Sabah işe giderken, sevdiklerinizle bir aradayken, yatmadan önce, günün her saati dilediğiniz meyveyi ya da sebzeyi sıkarak vitamin dolu lezzetler hazırlayabildiğiniz Kenwood JE880, patentli damlatmaz musluğu ve 1,5 litrelik sürahi kapasitesiyle de mutfaklarda büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ergonomik tasarımıyla göz alan, meyve ve sebze sıkmayı keyifli hatta oldukça pratik bir hale getiren Kenwood JE880 ile artık hastalıklara karşı direnciniz yükselecek, sağlıklı ve doğal lezzetler sayesinde gün boyu zinde, enerjik hissetmenin ayrıcalığını keşfedeceksiniz.

Kenwood JE880 Katı Meyve Sıkacağı; 999,9 TL