La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Titanic Business Bayrampaşa Xecutive Lounge Kapılarını Açtı...


İş ve tatil amaçlı seyahatleri kusursuz hizmetiyle unutulmaz kılan Titanic Business Bayrampaşa’da Executive Lounge keyifli bir davetle kapılarını açtı.

EXECUTIVE LOUNGE KAPILARINI AÇTI

 

İstanbul’un kolay ulaşılabilir noktalarından birinde konumlanan Titanic Business Bayrampaşa; Türk ve dünya mutfaklarından seçkiler sunan restoranları, 3500 m2 alana kurulu fitness ve spa kompleksi,  her ihtiyaca cevap veren farklı büyüklüklerdeki toplantı salonları ve balo salonu ile hem iş hem de tatil amaçlı İstanbul’u tercih eden misafirlerine konforlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. 

Misafirlerine sunduğu kusursuz hizmetlere bir yenisini daha ekleyen Titanic Business Bayrampaşa’da Executive Lounge’ın açılışı keyifli bir davetle gerçekleştirildi. Titanic Business Bayrampaşa Genel Müdürü Ahmet Can Yaşildağ ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış kokteylinde davetliler DJ Can Hatipoğlu’nun performansı eşliğine keyifli bir gece geçirdiler.

Titanic Business Bayrampaşa’da hayata geçirilen yeni uygulamayla otelin yüksek katlarında bulunan ferah odalar misafirlere daha geniş olanaklar sunacak şekilde düzenlendi. Executive odalarda konaklayan misafirler; erken giriş geç çıkış imkanı, özel giriş ve çıkış hizmeti, ücretsiz business center kullanımı gibi imkanların yanı sıra otelin en üst katında yer alan, Haliç’ten Maslak’a kadar uzanan panoramik İstanbul manzarası seyri sunan Executive Lounge’dan da ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Executive Lounge’da misafirlere sabah saatlerinde zengin bir kahvaltının ardından gün boyu özel ikramlar sunuluyor. Ayrıca alkollü içecek ve a la carte yemek menüsünde de %30 indirim uygulanıyor.  Otelin executive katında konaklayan misafirlerin kullanımına açık olacak Executive Lounge aynı zamanda prestijli toplantılara ve özel görüşmelere de ev sahipliği yapacak.